Subota 13. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Četvrtak 10.11.2016.
06:14
D. N. Petrović - Vesti A

Zukorlić je običan seoski razbojnik

U otvorenom pismu premijeru Aleksandru Vučiću, doskorašnja poslanica i predsednica NVO Urban in Aida Ćorović ističe da Novi Pazar "umire zbog svega što radi njegov bahati pulen". Predsednica Urban ina Zukorlića naziva bahatim uzurpatorom, siledžijom i seoskim razbojnikom koji otima gradski trg, kulturnu baštinu i sve što mu padne na pamet, a država ne reaguje.

www.mc.rs
Aida Ćorović

Za Internacionalni univerzitet Aida Ćorović kaže da je privatni Zukorlićev, da ne ispunjava ni najminimalnije uslove, da "intelektualno osakaćuje bošnjačku i svu drugu decu koja na njemu studiraju i da samo služi za bogaćenje Zukorlića i ljudi oko njega".

Prethodno je bivši muftija novopazarski Muamer Zukorlić sazvao sabor Islamske zajednice u Srbiji kako bi se pobunio protiv oduzimanje akreditacije za rad njegovom privatnom univerzitetu.

Meho Omerović, predsednik Odbora za ljudska i manjinska prava u Skupštini Srbije, tvrdi da Zukorlić zloupotrebljava institucije Islamske zajednice u interesu svog univerziteta.

- Ja nisam pozvan na taj skup, nije pozvan ni poslanik Muamer Bačevac, ne znam ni da li su pozvani poslanici iz drugih bošnjačkih stranaka, u pitanju je čista zloupotreba i manipulacija - naglašava Omerović.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
  • 2025 © - vesti online