Četvrtak 17.09.2015.
23:35
Vestionline, b92.net A

LE: Gol Milinković Savića, preokret Bilbaa

Fudbaleri Atletik Bilbaa pobedili su Augsburg kod kuće sa 3:1 posle velikog preokreta u drugom poluvremenu.

Reuters
Pogodio za Lacio: Sergej Milinković Savić

Gosti su na poluvremenu vodili golom Halila Altintopa, ali je u nastavku domaćin uspeo da slavi.

Aduriz je pogađao u 55. i 66. minutu, a tačku na pobedu stavio je Susaeta u poslednjem minutu utakmice.

Sergej Milinković Savić postigao je vodeći gol za Lacio na gostovanju Dnjepru u 34. minutu, ali je domaćin u poslednjem minutu stigao do boda preko Seležnjova. U drugoj utakmici grupe Sent Etjen i Rosenborg postigli su po dva gola. Domaćin je poveo preko Berića, gosti su preokrenuli preko Mikelsena i Svensona, ali je tri minuta pre kraja bod francuskoj ekipi doneo Rou sa penala.

Bešiktaš je u grupi H pobedio Skenderbeg u gostima golom Sose u 28. minutu, a Lokomotiva je ostvarila veliku pobedu protiv Sportinga u Lisabonu – 3:1. Samedov je postigao dva gola, a Nijase treći za goste, a Montero je bio jedini strelac za Portugalce.

U grupi I Bazel je uspeo da pobedi Fiorentinu u gostima iako je domaćin poveo preko Kalinića. Rodriges je isključen u 66. minutu, a gosti su do kraja slavili golovima Bjarnasona i El Nenija.

Leku pobedu ostvario je Totenhem iako je Karabag poveo u Londonu golom Almeide u 7. minutu. Heung-Min Sonje postigao dva, a Erik Lamela jedan gol za tim Maurusija Poćetina. Pobednika nije bilo u Briselu. Anderlehte je dugo vodio protiv Monaka, ali je Traore obezbedio bod gostima pet minuta pre kraja.

Konačno, u K grupi, Šalke je lako slavio protiv APOEL-a golovima Matipa i Huntelara (2), dok su Asteras i Sparta remizirali – 1:1.