Ponedeljak 26. 1. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
1
Subota 27.08.2011.
15:48
E. V. A

Severina peva džabe u Milanovom rodnom gradu

Severina Vučković (39) koja očekuje bebu sa srpskim biznismenom Milanom Popovićem ne posustaje sa nastupima. Najpre će 28. avgusta održati koncert u Novom Bečeju na tradicionalnim Velikogospojinskim danima, a potom će 18. septembra pevati u Vršcu.

Ti poklanjaš, a ja pevam: Severina Vučković i Milan Popović

Iako će tada biti u poodmakloj trudnoći, Severina nije mogla da odbije molbu verenika da zapeva u njegovom rodnom gradu, i to za džabe, pošto je njen koncert poklon gradu od Popovića. Atraktivna Splićanka nastupiće na Grožđenbalu, manifestaciji koja se tradicionalno održava u čast berbe grožđa, a koncert će biti na Gradskom trgu.

Kako kažu meštani Vršca, Milan je i do sada pomagao i donirao je novac za popravku škole i sportske hale. Organizatori manifestacije Grožđenbal tvrde da Severina nije imala specijalne zahteve za svoj nastup, osim da bina bude široka, a ozvučenje jače od standardnog.

Pretpostavlja se da će i ovog puta Seve i Milan odsesti u luksuznom hotelu Vila breg sa pet zvezdica gde su i ranije boravili prilikom dolaska u Vršac.

Album uspomena

 

Na svojoj Fejsbuk stranici preko koje komunicira sa obožavaocima Severina je pokrenula akciju "Album uspomena" i pozvala fanove da joj šalju slike s njom koje su nastale prethodnih 22 godine koliko traje njena pevačka karijera. Inače, njena Fejsbuk stranica broji preko 194.000 obožavalaca.

POVEZANE VESTI

Subota 27.08.2011. 20:45
HELP! HELP! HELP!
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
vaga24. 9. - 23. 10.
Imate dobro idejno rešenje, ali neko pokušava da ogranici vasu ulogu i uticaj na dalji tok poslovnog dogovora. Nemojte dozvoliti, da se nesporazum negativno odražava na vasu koncentraciju ili da vas neko "ulovi" u svoju zamku. Važno je da se nalazite u pozitivnom okruženju. Pažljivije birajte društvo za grad.
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
  • 2026 © - vesti online