Neokaljani obrazi
Oni osećaju bol ali smatraju da su bol i patnja dobri za čoveka jer ga čine boljim. Svake godine poslednjeg dana septembra na tajlanskom ostrvu Puket grupa pažljivo odabranih muškaraca u taoističkom hramu Samkong prolazi kroz sela i ulicama grada Puketa. Njihova lica probodena su iglama, mačevima i drugim naoštrenim predmetima.
Samo muškarci mogu biti Ma Song i moraju biti časni i neokaljanog obraza. Njihovu povorku prati pesma meštana koji ih blagosiljaju, a njihov bol donosi sreću, dobro zdravlje i mir ljudima. Pripreme za ovaj neobični podvig traju nedeljama i podrazumevaju dug post i uzimanje posebnih stimulansa.
Niko ne zna kad je tačno sagrađeno taoističko svetilište Samkong u Puketu na Tajlandu čiji poklonici probadaju obraze mačevima. Priča se da je u 19. veku jedna dobrostojeća kineska porodica poklonila zemlju i slike nekih taoističkih božanstava za budući hram. On je brzo postao centar duhovnog života meštana, gde idu po savet kad se neko razboli ili želi da poboljša zdravlje.
Saveti boga
U hramu Samkong sedi medijum kroz koji božanstvo komunicira sa narodom. U 19. veku je bilo problema jer medijuma niko ništa nije razumeo, pošto je medijum bio čovek koji je nekada radio u kineskoj carskoj palati i govorio jezikom koji seljaci ne razumeju. Problem je rešen kad je božanstvo počelo da savetuje seljake na njihovom dijalektu.