Ponedeljak 22. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
16
Utorak 11.03.2014.
19:24
Beta A

''Podržite me, da ne pobede tajkuni''

Lider Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić zatražio je danas od birača ubedljivu pobedu SNS na izborima 16. marta, kako ne bi pobedili tajkuni i njihovi političari.

Traži podršku birača: Aleksandar Vučić
 

"Budu li imali šansu, u jednom danu, u jednom trenutku će se ujediniti da zajedničke interese tajkuna i političara sprovedu u delo", rekao je Vučić u beogradskoj Hali sportova na mitingu SNS.

On je rekao da Beograd zaslužuje poštenu vladu i ljude koji će se baviti interesima građana. Vučić je kazao da nije odgovarao na lične uvrede, ali da neće da
ćuti kada "pokušavaju da ruše stabilnost Srbije".

"Oni koji žele ukrajinski scenario u Srbiji moraju da znaju da je pred njima bedem koji ne mogu da preskoče", dodao je Vučić i ocenio da je to namera tajkuna i njihovih političara.

"Obilazeći Srbiju jasno sam mogao da vidim koliko ljudi teško žive, u prethodnih godinu i po dali smo sve od sebe da pokrenemo borbu protiv korupcije i da zaustavimo propadanje zemlje", rekao je on.

On je kazao da je obaveza da se u narednom periodu pokrenu talasi zapošljavanja, da bi radnici u Srbiji pokazali kako su vredni, pošteni.

"Korupcija davi Srbiju, ona je problem za politiku, administraciju, pravosudni sistem, ona koči ekonomski razvoj i društveni razvoj i šansu da sprovedemo promene", rekao je on.

POVEZANE VESTI

Utorak 11.03.2014. 19:38
Znaci..sns tajkun i finansijer kostic dobija sav prostor. Koji je ovo demagog bez dana radnog staza osim u bogacenju..Jos kao opozicionar je prisvojio stan od 120 kvadrata a ko zna koliko sada ima na racunima kod gazda (amerike, engleske itd) Ne brini nista, glasace za tebe raja i slace gastosi pare ali ni to vam nece biti dovoljno da ostanete duze od dve godine na vlasti jer je Srbija bankrot! Zato si i raspisao ove izbore da bi se ucvrstio na vlasti pre predaje Vojvodine i Raske i pre bankrota. Ruka mu se osusila ko, IZ INTERESA, glasao za tebe !!!!!!!! Glupim tvojim glasacima oprastam jer ce te oni prvi pojuriti sa kukom i motikom kolko na jesen
Utorak 11.03.2014. 19:46
O sinovi moji sokolovi ne budite srca udovicka, no budite srca junackoga, podrzite Dveri za zivot Srbije.
Utorak 11.03.2014. 19:40
Ala LAZES Vucko,za medalju jbt.Ti i samo ti prizivas kako si rekao Ukrajinski scenario to jest Gradjanski rat.Ne dao Bog da se narod Srbije opameti i presece da mu je dosta jahanja od strane ISTIH medju kojima si i ti i tvoji koalicioni partneri,ukratko receno pozicija i opozicija.Borba protiv korupcije koju spominjes,gde je Vucko???Niko,ponavljam NIKO osudjen od tih tajkuna,setaju se kako im volja.Od svih obecanja NISTA nije ispunjeno,Vucko,narod postaje pametniji,nece da pada na ISTE LAZI(mozda i hoce)ako to uradi,neka ne kuka posle,sam je birao.Moj glas definitivno nemate,jer cist OBRAZ je jako bitan u mom zivotu,a tek Srbija,ma takvima ne vredi pisati!!!
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
  • 2025 © - vesti online