Subota 27. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Četvrtak 26.03.2015.
08:53
N. Đ. - Vesti A

Sin dijasporca pušten na slobodu

Vladan Milanović (38) iz Donje Rače kod Kragujevca koji je u ponedeljak uveče pucao i ubio Sašu Cvetkovića (35) dok je maskiran i naoružan hteo da ga opljačka u kući, pušten je da se brani sa slobode, nakon što je posle ubistva priveden.

N. Đorđević
Osumnjičeni tvrdi da je pucao u samoodbrani: Kuća Milanovića u Donjoj Rači

Cvetković je upao u Milanovićevu kuću u kojoj je bio sa babom, pretpostavljajući da pošto njegovi roditelji rade u Švajcarskoj, ima dosta novca.

Njegov branilac Zvonko Marković kaže da je Milanović pucao iz nužde, braneći svoj život.

- Bio je uplašen za sebe. Pištolj mu je bio uperen u glavu. Pod velikim je stresom i sa svojom porodicom pokušava da prebrodi teške trenutke - kaže njegov advokat.

U kući je kobne večeri bila i Milanovićeva baka Nadežda koju je razbojnik tukao tražeći pare. Policija pretpostavlja da pošto njegovi roditelji dugo rade u Švajcarskoj, da je Cvetković pretpostaljvao da imaju dosta novca i vrednosti kod sebe. Milanovićevi roditelji su sinoć stigli u Srbiju i svi su se zajedno sklonili iz kuće u kojoj se dogodilo ubistvo.

- Baka je u strahu unuku rekla da razbojniku da sav novac. On je iz ormana umesto para uzeo očev pištolj. Lopov ga je nanišanio u nameri da puca, ali mu se metak zaglavio, a isto se desilo i Vladanu. Sekunde su bile u pitanju i Vladan je brže repetirao pištolj i upucao razbojnika u grudi - nezvanično saznajemo u policiji.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
  • 2025 © - vesti online