Subota 22. 2. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Sreda 04.10.2017.
11:39
Vestionline A

Proizvodi iz Srbije na Sajmu prehrane u Kelnu

Privredna komora Srbije i Razvojna agencija Srbije organizuju nastup 21 domaće kompanije iz sektora proizvodnje i prerade voća i povrća, konditorskih i eko proizvoda i pića, na Međunarodnom sajmu prehrane "ANUGA 2017", koji se od 7. do 11. oktobra održava u Kelnu.

Tanjug (Arhiva)
Privredna komora Srbije "ugovora" novu saradnju Srbije i Nemačke

Proizvođači iz Srbije predstaviće svoje proizvodne programe na dva nacionalna štanda, u paviljonu gotovih proizvoda "Fine Food" i u paviljonu zamrnutih proizvoda "Frozen Food".

U hali za gotove proizvode, na štandu površine 69,50 m2, predstaviće se 10 srpskih kompanija: "Pionir", "Jaffa", "Yumis", "Bilje Borča", "Basket", "Agranela", "Zdravo organik", "PFI Groser", "Interfood 60", "ACM Drying".

Na nacionalnom štandu, u hali za zamrznute proizvode na štandu površine 112 m2 biće 11 firmi: "Sicoberry", "PIK Bečej", "Mirax Agrar", "Planter", "ITN", "Voćar", "Master fruit", "Jugprom", "Hibrid", "Laki", "All Berries".

Sajam "ANUGA 2017" je najveći međunarodni sajam na svetu iz oblasti prehrambene industrije i najznačajniji za sve proizvođače širom sveta.

Sajam se održava svake druge godine u Kelnu, u sajamskom prostoru "KELN MESE" (Koelnmesse GmbH), površine 284.000 m2.

Ove godine na sajmu izlaže 7.000 izlagača iz 98 zemalja, a očekuje se više od 160.000 posetilaca iz 187 zemalja.

Sajam čini nekoliko tematskih celina odvojenih po halama, gotovi proizvodi, mleko i mlečni proizvodi, zamrznuti proizvodi, meso i mesne prerađevine, alkoholna i bezalkoholna pića, pekarski proizvodi, organski proizvodi.

Nastup na međunarodnom sajmu omogućava izlagačima iz Srbije da predstave svoje proizvode, plasiraju ih na nova tržišta, pospeše postojeće i steknu nove poslovne kontakte.
 

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
  • 2025 © - vesti online