Subota 27. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Nedelja 04.06.2017.
19:44
K. Marković - Vesti A

Srpska predstavnica Evrovizije otkrila detalje života u Australiji

Još se sećamo Danice - Nine Radojičić, talentovane i obrazovane devojke, koja je predstavljala Srbiju na Pesmi Evrovizije 2011. u Diseldorfu, kompozicijom "Čaroban". Poslednje tri i po godine Nina živi u Australiji i uživa uz svoje tri velike ljubavi - farmaciju, muziku i verenika Veljka.

Veljko Prodanović
Poslednje tri i po godine boravi u Melburnu i uživa u farmaciji, muzici i uz verenika Veljka

Užurbano privodi kraju doktorske studije, ali je još u većem poslu oko priprema za venčanje u Beogradu. Tamo će okupiti porodicu i prijatelje koji će prisustvovati važnom danu u Nininom i Veljkovom životu.

Nina peva još od malih nogu, muzički se obrazovala i osvajala nagrade na srpskim i stranim festivalima kao vokalni izvođač i kantautor. Bila je đak generacije Trinaeste beogradske gimnazije, paralelno je pogađala i srednju muzičku školu.

I pored slave koje je donelo učešće na Pesmi Evrovizije, ništa je nije omelo da bude i odličan student Farmaceutskog fakulteta u Beogradu, pa je i u jeku postevrovizijske euforije pripremala ispite i vredno radila na svom usavršavanju.

Nakon diplomiranja na Farmaceutskom fakultetu, upisala je doktorske studije imunofarmakologije na Fakultetu medicine, stomatologije i zdravstvenih nauka Univerziteta u Melburnu. Od marta 2014. boravi na Petom kontinentu.

Nininu priču o Evroviziji, Beoviziji, pomoći roditelja, studijama i vereniku možete pročitati u štampanom izdanju "Vesti".

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
  • 2025 © - vesti online