Petak 26. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
/
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
Subota 12.09.2015.
00:00
A

NEMANjA VIDIĆ IMA ODLIČAN UGOVOR U INTERU

Igrao, ne igrao, pun džep para

GLOSA 6,4 miliona evra sledi srpskom defanzivcu

IMA ČVRST UGOVOR: Nemanja Vidić




Nekadašnji reprezentativac Srbije i defanzivac Intera, Nemanja Vidić (33), ponovo se našao na stupcima italijanske štampe iako trenutno nije u prvom planu u slavnom klubu iz Milana.
Mediji na Apeninima ističu da je bivši fudbaler Mančester Junajteda ove sezone precrtan od trenera Roberta Manćinija, koji ga nije registrovao za Seriju A zbog povrede leđa, pa ostaje da se vidi u kakvom će stanju biti posle oporavka.
Tu je zapravo i najveći problem milanskog velikana, jer Vidić ima ugovor do leta 2017. godine i godišnju platu od 3.200.000 evra, pa ako ugovor odradi do kraja zaradiće čitavih 6.400.000 evropskih novčanica, čak i ako ne provede ni minut na terenu.
Vidić je u Inter stigao pre godinu dana iz Mančester Junajteda, posle osam fantastičnih godina na Old Trafordu gde je osvojio čak 15 trofeja, uključujući Ligu šampiona i pet titula prvaka Engleske. Ipak, brojne povrede, koje vuče u poslednjih nekoliko godina, u ogromnoj meri su uticale da mu karijera krene silaznom putanjom.


Mihajloviću dva miliona evra
Trener Milana i nekadašnji selektor Srbije, Siniša Mihajlović (46) četvrti je po redu najplaćeniji trener u italijanskoj Seriji A, pokazala su istraživanja "Gazete delo sport".
Srpski trener godišnje zarađuje dva miliona evra, a ispred njega su trener Intera Roberto Manćini (4 miliona), Masimilijano Alegri iz Juventusa (3,5) i Rudi Garsija iz Rome (2,8).

VIDEO VESTI
  • 2025 © - vesti online
PRETPLATAx
Da biste citali elektronsko izdanje stampanih Vesti, molimo Vas da se prijavite ili ako niste registrovani da se registrujete. Zatim, u Vasem profilu idite na rubriku Pretplata i popunite formular.
Izadji
Registracija