Petak 26. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Četvrtak 04.11.2010.
22:14
Vestionline A

Đoković u četvrtfinalu Bazela

Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u Bazelu pošto je sa 6:4 i 7:6 bio bolji od Finca Jarka Nieminena.

Đoković, koji brani titulu u Bazelu, pobedio je večeras u osmini finala 41. tenisera sveta Finca Jarka Nieminena rezultatom 2:0, po setovima 6:4, 7:6. Meč je trajao skoro dva sata. Ovo je bio četvrti međusobni duel srpskog i finskog tenisera, a treći trijumf Đokovića.

Srbin će u četvrtfinalu igrati protiv Holanđanina Robina Hasea, koji se trenutno nalazi na 66. mestu ATP liste. Srpski i holandski teniser odigrali su samo jedan međusobni duel u karijeri, a pobedio je Đoković.

Viktor Troicki igraće protiv Francuza Rišara Gaskea u četvrtfinalu ATP turnira u Bazelu. Troicki je obezbedio plasman u četvrtfinale, pošto mu je rancuz Pol Anri Matije predao meč osmine finala bez borbe zbog povrede.

Gaskea je savladao Nemca Tomasa Kamkea 6:4, 7:5. Francuz je trenutno na 27. mestu ATP liste, ali nikada u karijeri nije igrao protiv Troickog.

Zimonjić i Nestor u četvrtfinalu dublova

 

Srpski teniser Nenad Zimonjić i Kanađanin Danijel Nestor plasirali su se u četvrtfinale u konkurenciji dublova na ATP turniru u Bazelu svladavši večeras u prvom kolu hrvatsko-nemački par Marin Čilić/Kristofer Kas sa 2:0 u setovima - 6:1, 6:4. 

 

Zimonjić i Nestor će u meču za polufinale igrati protiv Andreja Golubjeva iz Kazahstana i Denisa Istjomina iz Uzbekistana, koji su pobedili Švajcarski par Iv Alegro/Marko Kjudineli sa 4:6, 6:4, 10:4.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
  • 2025 © - vesti online