Subota 11. 4. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
3
Sreda 02.07.2014.
13:15
b92.net A

Nadal: Problem je u travi

Prvi teniser sveta je završio takmičenje na Vimbldonu već u osmini finala.

 Rafael Nadal
 

Španac je poražen od Australijanca Nika Kirjiosa, 144. igrača sveta, a posle eliminacije je rekao da je problem u travi, prenosi b92.net.

„Problem je ova podloga, ova trava. Kada imate protivnika koji odluči da servira i udara svaku lopticu veoma jako, u velikoj ste nevolji. Mislim da nisam igrao zaista loše, ali u tome je stvar na ovoj podlozi. Mislim da sam u drugom i trećem setu bio bolji od njega, ali nisam uspevao da iskoristim svoje prilike. Što se tiče ostatka meča, odigrao je bolje od mene. Generalno, kada pričamo o tome šta je potrebno da bi se pobedilo na ovoj podlozi, on je igrao bolje od mene“, rekao je Nadal.

POVEZANE VESTI

Sreda 02.07.2014. 13:19
Rafa podhitno na Jamaicu, tamo ja trava ubedljivo najbolja!!.
Četvrtak 03.07.2014. 00:12
i za Nikosa su isti uslovi bili.
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
blizanci22. 5. - 21. 6.
Delujete optimistično i očekujete pozitivne odgovore. Međutim, trenutna situacija na poslovnoj sceni ne zavisi prvenstveno od vaše volje ili uticaja. Pravilno procenite redosled poteza i nemojte dozvoliti da vas neko preduhiti. Važno je da pažljivije birate reči koje izgovarate pred svojim partnerom koji je nervozan.
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
  • 2026 © - vesti online