Ponedeljak 20. 4. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Sreda 14.08.2013.
23:45
BETA A

Određene ekipe Srbije za EP u Poljskoj

Selektori šahovskih reprezentacija Srbije, velemajstor Boško Abramović i FIDE majstor Svetozar Vlahović odredili su sastave za Ekipno prvenstvo Evrope, koje će se održati od 7. do 18. novembra u Varšavi (Poljska).

 

Abramović se opredelio za šahiste, velemajstore Ivana Ivaniševića, Miloša Perunovića, Branka Damljanovića, Bobana Bogosavljevića i Aleksandra Indjića.

Vlahović je odabrao šahistkinje Natašu Bojković, Jovanu Vojinović, Mariju Manakovu, Anđeliju Stojanović i Mariju Rakić.

Kako je danas saopštio Šahovski savez Srbije, redosled po tablama bice određen naknadno. Ekipu čine po četiri igrača (igračice) i jedna rezerva.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
DNEVNI HOROSKOP
vaga24. 9. - 23. 10.
Imate dobro idejno rešenje, ali neko pokušava da ogranici vasu ulogu i uticaj na dalji tok poslovnog dogovora. Nemojte dozvoliti, da se nesporazum negativno odražava na vasu koncentraciju ili da vas neko "ulovi" u svoju zamku. Važno je da se nalazite u pozitivnom okruženju. Pažljivije birajte društvo za grad.
  • 2026 © - vesti online