Ponedeljak 12. 1. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Četvrtak 12.01.2017.
23:10 >> 23:36h
Vestionline A

Obradović besan: Ja sam veći Srbin od svih onih koji su mi pevali "Željko, Turčine..."

Besneo je trener Fenerbahčea Željko Obradović na konferenciji za novinare što zbog poraza svog tima u triler završnici, ali više zbog nedoličnog skandiranja navijača crveno-belih u krcatom "Pioniru".

A. Čukić
Ljut na "delije": Željko Obradović, trener Fenerbahčea

- Ovi što mi viču: "Željko, Tučine... mogu da poručim da sam veći Srbin od svih njih. Lako je njima ovde u Beogradu to da viču. Majstori, budite tamo gde sam ja bio i onda kada sam bio. Takođe, niko iz Zvezde se nije bunio zbog toga. Bilo je to horsko skandiranje, znači, pripremljeno pre meča. Ovde sam imao prijatelje, a sada više ne. Nisu reagovali, znači da se slažu s tim. Da su došli kod mene u goste ja bih uradio sve da ih zaštitim. Oni to nisu uradili - rekao je Obradović na konferenciji za novinare.... 

Osim Obradovića, navijači su provocirali i Bogdana Bogdanovića, pogotovo u trenucima kada je nekadašnji košarkaš Partizana postizao koševe.

O meču, trener vicešampiona Evrope je istakao da nisu donosili dobre odluke u finišu meča. Iako ga nije pomenuo, indirektno je za poraz Obradović "optužio" Nikolu Kalinića, zbog njegovog šuta za tri poena u pretposlednjem napadu gostiju.

- Iskusna smo ekipa i neke stvari ne smeju da nam se dešavaju. S druge strane uvek sam govorio da igrač treba da radi ono što zna, a neki od njih su u 4 poslednja napada i odbrane radili ono što ni na treningu nisu izveli - rekao je Obradović jasno aludirajući na srpskog reprezentativca.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
  • 2026 © - vesti online