Četvrtak 25. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Sreda 19.09.2012.
19:16
Vestionline, Beta A

Štimac: "Imali smo kikseve, ali je najvažnije da smo na EP"

Centar Vladimir Štimac rekao je danas da je košarkaška reprezentacija Srbije imala neke kikseve u kvalifikacijama, ali da je najvažnije što je na kraju uspela da obezbedi plasman na EP u Sloveniji 2013.

"Pregrmeli smo iskušenja i ostali tim" - Vladimir Štimac

"Imali smo neke kikseve, ali ono što je najvažnije je da smo ispunili cilj i plasirali se u Sloveniju. Pregrmeli smo mnoga iskušenja i na kraju ostali zajedno kao tim. To je naša velika pobeda. Meni je neizmerna čast da nosim dres sa nacionalnim grbom i imenom Srbija. U toj uniformi vredi dati i poslednji atom snage", rekao je Štimac.

On je sa reprezentacijom proveo dva meseca tokom priprema i samih kvalifikacija.

"Trenirao sam, igrao i živeo tih dva meseca sa vrhunskim igračima. Naučio sam dosta od njih. Posebno bih istakao kapitena Nenada Krstića koji je najbolji centar Evrope, a uz to i veliki čovek", kazao je Štimac.

Novi košarkaš turskog Banvita rekao je da je njegov klub jedan od najorganizovanijih u Evropi, sa fantastičnim uslovima za rad i razvoj igrača.

"Banvit je jedan od najorganizovanijih klubova u Evropi, sa fantastičnim uslovima za rad i razvoj igrača. Mnogo ulažu u košarku i u poslednjih pet godina beleže dobre rezultate. U novu sezonu tim ulazi sa ozbiljnim sastavom. Pokriveni smo na svim pozicijama i jedva čekam da počne liga", rekao je Štimac.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
  • 2025 © - vesti online