Četvrtak 5. 3. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Petak 20.01.2012.
19:00
Beta A

Jovanović: Dosta toga se promenilo u Partizanu i Makabiju

Košarkaši beogradskog Partizana i izraelskog Makabija sastaće se u subotu od 18.00 časova u hali Pionir po četvrti put ove sezone, a trener domaćeg tima Vlade Jovanović kazao je da se "dosta stvari promenilo" u odnosu na prethodna tri duela, u kojima je dva puta slavio Makabi, a jednom Partizan.

"Završio se lokaut (štrajk igrača u američkoj NBA ligi) i obe ekipe su pretrpele dosta promena. Oni su, međutim, popunili 'roster' sa kvalitetnim igračima", kazao je Jovanović uoči utakmice 18. kola Jadranske lige, a preneo sajt crno-belih.

Partizanov trener je od protivničkih igrača posebno istakao Demonda Maleta, koji je došao kao zamena za Džordana Farmara i Kejta Lengforda.

"Malet je jako iskusan i proveren igrač, koji je ove sezone u Evroligi pružao zapažene partije, dok je Lengford krajem prošle i početkom ove godine pokazao zašto je doveden u Makabi", ocenio je Jovanović i dodao da Partizan još ima problem sa igračem koji bi trebalo da organizuje igru.

"Što se nas tiče mi i dalje imamo problem sa nedostatkom plejmejkera, kojeg još tražimo. Pokušaćemo da u narednim mečevima budemo daleko bolji. Dobro smo se spremili, iskoristili smo sedam dana pauze, koju nismo imali od početka sezone, i nadam se dobroj partiji", kazao je Jovanović.

On je dodao da "ni u jednom trenutku ne treba pretiti Makabiju", ali da će se igrači Partizana truditi da budu što bolji i da ih namuče.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
  • 2026 © - vesti online