0
Subota 02.10.2010.
17:34 >> 19:27h

Majnc nastavlja da pobeđuje, gol Kačara

Majnc je i nakon 7. kola Bundes lige ostvario sedmu pobedu i nastavio da grabi ka tituli Bundes lige, a Gojko Kačar je postigao gol za pobedu Hamburgera.

Gojko Kačar

Fudbaleri Majnca nastavili su sa sjajnim partijama u fudbalskom šampionatu Nemačke i ostvarili su sedmu pobedu iz isto toliko mečeva. Ovoga puta su sa 4:2 nadigrali Hofenhajm. Iako je na poluvremenu bilo 1:1, domaćin je brzo poveo sa 3:1, gosti su uspeli da smanje na 3:2, ali je meč završen sa ubedljivom pobedom Majnca, koji je i dalje ubedljivo prvi na tabeli Bundes lige.

Hamburger je slavio nad Kajzerslautenom rezultatom 2:1, a naš reprezentativac Gojko Kačar postigao je prvi gol za domaćina i tako poravnao rezultat. Konačan rezultat i pobedu Hamburgeru doneo je Čupo-Montinga šest minuta pre kraja meča.

Ninberg je pobedio Šalke sa 2:1 i tako ih ostavio na dnu tabele. Frajburg je bio bolji od Kelna sa 3:2, a jedini meč bez pobednika odigrali su Menhegladbah i Volfsburg, 1:1.