0
Nedelja 24.11.2013.
22:58

Kačar sa klupe gledao pobedu Hamburgera

Ekipa Berta van Marvajka slavila na svom terenu u Bundesligi posle tri meseca - 3:1

Ponovo slavlje u Hamburgu! Puleni Berta van Marvajka savladali su Hanover sa 3:1 i posle tri meseca pauze obradovali publiku na Imteh areni! Hamburgeru je prvi put pošlo za rukom u ovoj sezoni da pobedi nakon što je prethodno primio pogodak. Goste je u vođstvo dpvep Hušti, ali je Badelj samo tri minuta kasnije vratio utakmicu na početak.

Pogodak hrvatskog internacionalca silno je motivisao domaće igrače, koji su na samom startu drugog poluvremena preko Bejstera došli do vođstva. Sve je bilo rešeno u šest minuta pre kraja meča, kada Hakan Čalanoglu matirao Cilera i razgalio 53.000 navijača na Imteh areni.

Prvi put u konkurenciji za startnu postavu Hamburgera bio je i srpski internacionalac Gojko Kačar, koji je ceo meč presedeo na klupi. Majnc je put ka samom vrhu tabele pronašao u Bremenu, gde je slavio sa 3:2. Domaćin je gubio sa 3:0 do 85. minuta, a onda golovima Elije i Di Santa uneo neizvesnost u meč. Ipak, nije bilo vremena za potpuni preokret.