Utorak 14. 4. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Četvrtak 25.10.2018.
19:51
Vestionline, b92.net A

Milenković: Spreman sam, Beloti se neće videti

Defanzivac Fjorentine Nikola Milenković biće narednog vikenda na velikom iskušenju, pošto "ljubičasti" gostuju ekipi Torina.

twitter.com/sportbetwin
Nikola Milenković, srpski reprezentativac

Milenković, koji je ove sezone svojim odličnim igrama, što u dresu kluba, što reprezentacije, privukao pažnju brojnih evropskih klubova, veruje u dobar rezultat.

Njega očekuje duel sa napadačem Andreom Belotijem, tako da je bivši štoper Partizana svestan šta sledi u subotu od 20.30 na Olimpijskom stadionu u Torinu.

- Bez sumnje očekuje nas veoma teška utakmica. Torino igra dobar fudbal, biće mnogo trčanja, ali za ovaj duel se pripremamo na najbolji mogući način i nadamo se povoljnom rezultatu - rekao je Milenković.

Fjorentina je posle devet odigranih utakmica na šestom mestu tabele Serije A sa ukupno 14 bodova. Milenković je standardan, odigrao je sve mečeve u sezoni, tako da očekuje da i ovog puta bude u startnih 11.

- Osećam da imam poverenje ljudi u klubu i navijača. Mislim da sam odigrao dobro u proteklom delu sezone, osećam se dobro. Voleo bih da nastavim da igram u istom ritmu jer je za svakog fudbalera važno da igra u kontinuitetu - dodao je reprezentativac Srbije.

Belotija izuzetno ceni, ali ga se ne plaši.

- Mi defanzivci činimo sve da sprečimo napadače da postignu gol. Nadam se da Beloti neće videti protiv nas, ali najavažnije će biti da svi igramo kao jedan, da nama u odbrani pomažu igrači iz sredine i špica, kao što mi pomažemo njima kada napadamo.

Protekle nedelje na meču sa Kaljarijem u finišu susreta, posle sudara sa Pecelom, Milenković je zadobio posekotinu na glavi. Kaže da je sada sve u redu.

- Sada je sve kako treba, takve situacije dešavaju se kada se branite. To je fudbal, važno je da smi i ja i Pecela spremni za narednu utakmicu - zaključio je fudbaler Fjorentine.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
  • 2026 © - vesti online