Subota 20. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Subota 01.09.2018.
11:03
Vestionline, sportklub.rs A

Jokanović: Ne mora Sesenjon da igra svaku utakmicu

Pred meč sa Brajtonom u četvrtom kolu Premijer lige menadžer Fulama Slaviša Jokanović je poručio da Rajan Sesenjon ne mora da igra svaku utakmicu i da zato nije bio u timu za meč sa Barnlijem u prošlom kolu koju su "kotidžersi" dobili 4:2.

EPA/SASCHA STEINBACH
Rajan Sesenjon, velika nada engleskog fudbala

Fulam je u trećem kolu Premijer lige protiv Barnlija osvario prvu pobedu u Premijer ligi ove sezone, ali bez Rajana Sesenjona. Menadžer Slaviša Jokanović je pred meč sa Brajtonom koji "kotidžerse" očekuje u subotu u četvrtom kolu pokušao da objasni razlog zašto je izostavio 18-godišnjeg igrača.

- Rajan Sesenjon ima 18 godina, a odigrao je preko 100 profesionalnih mečeva. Odlučio sam da ne igra sve utakmice jer ne mora svako da igra sve mečeve. On je u provesu kao i ostali igrači u timu i njegov potencijal je ogroman. Sigurno će biti važan igrač za nas ove sezone. Ako ne igra jedan meč to nije tragična vest. Radi naporno i biće važan deo našeg tima u Premijer ligi - rekao je Jokanović.

On je takođe prokomentarisao i povredu kapitena Toma Kernija koji će odsustvovati oko mesec dana.

- Neće igrati u Brajtonu, ima povredu stopala i očekujemo da odsustvuje nekoliko sedmica. Moramo da ga zamenimo, ali to je veliki gubitak za nas - dodao je srpski menadžer.

Fulam gostuje Brajtonu u subotu od 16 časova.

- Biće to teško gostovanje za nas. Igrali su dobro protiv Junatjeda i Liverpua. Što se nas tiće gledaćemo njigove jače i lošije strane i videćemo kako mogu da nam naude.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
  • 2025 © - vesti online