0
Subota 01.09.2018.
20:32

Jokan o Mitru: Nemam šta da mu govorim...

Fulam je u subotu osvojio bod na gostovanju Brajtonu, a Aleksandar Mitrović bio je u prvom planu.

EPA/ANDY RAIN
Slaviša Jokanović, trener Fulama

Snažni srpski napadač postigao je u 62. minutu gol za 2:0 (njegov četvrti ove sezone), a onda je u 84. minutu napravio penal, primivši loptu rukom u svom šesnaestercu.

Dvostruki strelac Brajtona Glen Marej prihvatio je loptu i poslao je iza mreže Markusa Betinelija, za konačnih 2:2.

Posle utakmice, menadžer Fulama Slaviša Jokanović bio je upitan za Mitrovićevu reakciju kojom je skrivio jedanaesterac...

- Loša sreća, greška... - rekao je Jokan.

- Nema potrebe da mu objašnjavam. Napravio je jednu grešku, ali sa druge strane je postigao gol. Igrao je na nivou na kojem je i počeo u Premijer ligi.

Komentarišući utakmicu, srpski stručnjak govorio je o osećaju posle 2:2.

- Pomešana su nam osećanja. Osvojili smo prvi bod na gostovanju u Premijer ligi. U prvih 60 minuta utakmice igrali smo dobro, pokazali karakter, sačekali svoje šanse i postigli golove. Napravili smo neke nespretne greške i platili skupu cenu - dodao je Jokan.

Posle pauze zbog utakmica reprezentacije, Fulam će otići na najteže gostovanje u Premijer ligi - na teren Mančester sitija.