0
Nedelja 25.02.2018.
14:24 >> 17:05h

Drama u Humskoj: Zdjelar u poslednjim sekundama spasao Partizan od poraza

U poslednjem meču 24. kola Superlige Srbije Partizan i Zemun su u Humskoj odigrali nerešeno 1:1 (0:0).

M. Todorović - Vesti
Zoran Tošić u duelu sa fudbalerima Zemuna

Meč je odigran pred praznim tribinama zbog kazne koju je Partizan zaradio na “večitom derbiju”. Domaći su imali totalnu inicijativu, napadali, pokušavali, ali to je sve. Pravih prilika gotovo da i nije bilo.

Takvu igru su gosti iz Zemuna umeli da kazne. U 69. minutu je Cucin obroio Nemanju Vučića u kaznenom prostortu, a sudija je bez razmišljanja pokazao na belu tačku. Upravo je vučić izveo najstrožu kaznu i savladao Vladimira Stojkovića.

I kada se činilo da će gosti da odnesu ceo plen novajlija u dresu Partizana Sša Zdjelar je pogodio za konačnih 1:1. Bez obzira na to Partizan je napravio korak unazad u borbi za titulu, pa sada za Crvenom zvezdom zaostaje 11 bodova.

PARTIZAN - ZEMUN 1:1 (0:0)

Stadion Partizana. Igra se bez gledalaca.

Sudija: Dejan Santrač (Pavliš).

Strelci: 0:1 Vučić (70. iz penala), 1:1 Zdjelar (90+4).

Žuti kartoni: Tavamba (Partizan), Trajković, Simić (Zemun).

PARTIZAN: Stojković, Cucin, N. R. Miletić, Ostojić, Urošević, Zdjelar, Pantić (od 66. S. Ilić), Tošić (od 74. Ivanović), Suma, Janković (od 46. Tavamba), Ožegović.

ZEMUN: Milošević, Milutinović, Cvetković, Trajković, Vučić, Luković, Kiso, Simić (od 90. Vuković), Asani, Vukadinović (od 82. Podunavac), Đenić (od 74. Đalović).

90+4. minut - Kraj utakmice. Rezultat je 1:1.

90+4. minut GOOOOOOL 1:1, strelac je Zdjelar.

84. minut - Žuti karton kod Zemuna je dobio Simić.
82. minut - Izmena kod Zemuna, ušao je Podunavac umesto Vukadinovića.
74. minut - Izmene na obe strane. Kod Partizana je izašao Tošić, a zšao Ivanović, dok je kod Zemuna izašao Đenić, a ušao Đalović.

70. minut - GOOOOL 0:1 za Zemun, strelac je Vučić sa penala.

69. minut - Penal za Zemun. Cucin je poborio Vučića u kaznenom prostoru, a sudija je bez dvoumljenja pokazao na belu tačku.

66. minut - Druga izmena u Partizanu, izašao je Danilo Pantić, a ušao Saša Ilić.
64. minut - Igra se uglavnom pred golom Zemuna. Tavamba je pokušao, ali je mreža gostiju ostala netaknuta.
57. minut - Ožegović je izveo slobodan udarac, ali je lopta otišla proed gola.
52. minut - Prvi žuti karton kod Partizana dobio je Tavamba.
46. minut - Nastavljena je utakmica. Izmena kod Partizana, izašao je Janković, a ušao Tavamba. U ekipi Zemuna nije bilo izmena.
45+1. minut - Poluvreme u Humskoj. Nema golova.
41. minut - Đenić je bio u dobroj šansi, ali nema gola. Na drugoj strani Pantić je mogao do pogotka. Uzbudljivo u finišu poluvremena.
32. minut - Uspavana igra Partizana, jalovi napadi,. Zemuncima nije teško da se odbrane od crno-belih.
10. minut - Partizan napada, ali nema uzbuđenja ispred gola Zemunaca.