Sreda 18. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Subota 09.12.2017.
11:43
Vestionline, mozzartsport A

Vazura otkrio ko sve ide iz Partizana

Delegacija Partizana se vratila iz Ukrajine, posle meča poslednjeg kola Lige Evrope protiv Dinama. Posle uspešne jeseni, pred njima su novi izazovi, a to je kako sačuvati što više igrača.

M. Todorović - Vesti
Za neke se rastanak primakao: Fudbaleri Partizana 

Uveliko se priča o odlascima iz Humske, a o svemu tome je govorio generalni direktor kluba Miloš Vazura. Prva tema bio je golman Vladimir Stojković.

- Stojković je dao neku izjavu o odlasku, pa je sutradan povukao. Ima ponuda, ali on je naš igrač do juna, ne može da ode sam mora da se dogovori sa nama. Mislim da je bliži ostanku nego odlasku - rekao je Vazura za Mozzartsport.

Navijače crno-belih najviše interesuje da li će najbolji igrač ove sezone Everton Luiz ostati u Humskoj. Njemu ugovor ističe u junu, pa su mu u klubu ponudili nastavak saradnje pod boljim finansijskim uslovima.

- O tome se priča, nadam se da će da bude pozitivno rešeno. Neće, sigurno, da bude lako, mnogi klubovi se interesuju za Evertona.

Neizvesna je i sudbina Danila Pantića, koji je na pozajmicu došao iz Čelzija. Vazura Veruje da će crno-beli do kraja prelaznog roka otkupiti njegov ugovor.

I za kraj Sejduba Suma. Gvinejac je u Humsku došao kao najskuplje pojačanje u istoriji kluba, ali nije pokazao ono što se od njega očekuje.

- Suma je video da nema u Partizanu šale i da ako ne daješ 100 odsto sebe ne vredi ni to što si najskuplje pojačanje. Mnogo više od njega očekujem posle priprema koje slede - jasan je bio Vazura.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
  • 2026 © - vesti online