0
Nedelja 19.04.2015.
17:50 >> 19:52h

JSL: Paritzan sa bezbrižnih +5 pred Zvezdu!

Lider Jelen Super lige, Partizan, zadržao je pet bodova prednosti pred "večiti derbi". Izabanici Zorana Milinkovića lako su slomili otpor lučanske Mladosti, pobedili 3:0 i napravili odličnu uvertitu pored meč proleća na "Marakani".

fkpartizan.rs
Branko Ilić i Ivan Šaponjić (Foto: Arhiva)

Crno-beli su ceo posao obavili posle 20 minuta kada su golovima Saše Markovića i Ivana Šaponjića poveli 2:0. Tada je već bilo jasno da će bodovi ostati u Humskoj. U nastavku susreta, posle odlične akcije Nikole Ninkovića, Andrija Živković je u 58. minut postavio konačan rezultat, za mirnih +5 pred derbi na "Marakani.

Mogao je Partizan do još nekog gola, ali Grbić i Kojić u finišu nisu uspeli da još koji put zatresu mrežu Lučanaca, koji su bili bezopasni tokom svih 90 minuta. Trener crno-belih Zoran Milinković iskoristio je priliku da odmori iskusne Drinčića i Babovića.

POGLEDAJTE GOLOVE!

90+2. minut - Utakmica je završena.

58. minut - GOOOOL, Andrija Živković na asistenciju Ninkovića dovodi Partizan u vođstvo 3:0. Crno-beli na pragu lake pobede.

45+1. minut - Završeno je prvo poluvreme.

19. minut -GOOOOL Ivan Šaponjić povećava prednost Partizana.

12. minut - GOOOL, Saša Marković dovodi Partizan u vođstvo. Lopta je na putu do mreže zakačila Krznarića i prevarila golmana gostiju.

1. minut - Utakmica je počela.