0
Nedelja 05.04.2015.
20:59

Olimpijakos deklasiran, Ilić se igrao, Milivojević za utehu

Olimpijakos je stao u Janjini. Lider i "večiti" šampion Grčke doživeo je ubedljiv poraz na gostovanju na severu zemlje 3:1 (2:0).

Vodeći pogodak za Janjinu postigao je Brana Ilić, nekadašnji napadač Zemuna, Rada, Partizana i Vojvodine, u 32. minutu i potpuno paralisao favorita. Deset minuta kasnije Ilić je asistirao Manijasu za veliku prednost na odlasku na veliki odmor.

U nastavku nešto bolje izdanje crveno-belih, koje je rezultiralo golom Luke Milivojevića, srpskog reprezentativca u 68. minutu. Ipak, nadu Pirejcima da mogu do bodova srušio je Akosta samo šest minuta kasnije.