Utorak 17. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Četvrtak 19.02.2015.
10:23
Vestionline A

Anćeloti ushićen Ronaldovom igrom

Real je na pragu četvrtfinala Lige šampiona posle trijumfa u Gelzenkirhenu 2:0, ali ono što može više da raduje trenera Madriđana Karla Anćelotija je sjajna partija Kristijana Ronalda.

Fonet/AP
Velemajstor se vratio: Kristijano Ronaldo prebrodio krizu posle raskida sa Irinom Šajk

Portugalac se posle nekoliko bledih partija ponovo vraito u prepoznatljivu formi i pokazao da će biti udarna igla "kraljevskog kluba" u nastavku sezone. Golom proti Šalkea, Ronaldo je stigao do kote 71 na večnoj listi strelaca u Ligi šampiona i tako se izjednačio sa legendom kluba Raulom. 

- Ronaldo se vratio. Postigao je gol, asistirao je. Bio je dobar“, rekao je Italijan. Srećan sam zbog pobede. Nije bilo lako pred ovaj meč, s obzirom na protekla dešavanja u Primeri. Ali, igrači su pokazali stav i odigrali su dobro protiv Šalke - rekao je Anćeloti.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
blizanci22. 5. - 21. 6.
Delujete optimistično i očekujete pozitivne odgovore. Međutim, trenutna situacija na poslovnoj sceni ne zavisi prvenstveno od vaše volje ili uticaja. Pravilno procenite redosled poteza i nemojte dozvoliti da vas neko preduhiti. Važno je da pažljivije birate reči koje izgovarate pred svojim partnerom koji je nervozan.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
  • 2026 © - vesti online