Utorak 24. 3. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
1
Subota 29.11.2014.
13:45
mozzartsport.com A

Za koga će da navija Zvezdan Terzić?

Meč između Crvene zvezde i OFK Beograda predstavljaće duel dva kluba u kojima glavnu reč vodi ili je do skora vodio Zvezdan Terzić. Vršilac dužnosti generalnog sekretara crveno-belih je živa legenda kluba sa Stare Karaburme. Najlepše dane igračke karijere Terzić je proveo u OFK Beogradu da bi posle kačenja kopački o klin bio funkcioner OFK Beograda. Sve dok nije dobio poziv sa Marakane.

Za Karaburmu ga vezuju lepe uspomene: Zvezdan Terzić
 

Nema sumnje da će nekadašnji predsednik FSS podeljenih emocija gledati duel u Ljutice Bogdana. Međutim, ima onih koji smatraju da će "romantičari" doći na izlet na Topčidersko brdo, te da neće mnogo zapinjati u utakmici sa Crvenom zvezdom.

Inače, Terzić je još u junu podneo ostavku na funkciju predsednika kluba sa Stare Karaburme. U pravnom smislu sukoba interesa nema, ali navodi da se Terzićeva reč i dalje poštuje na Karaburmi daju za pravo mnogima da sumnjaju u regularnost utakmice na Marakani.

"Ne verujem da je to sukob interesa. Koliko znam, Zvedan Terzić ne obavlja nikakvu funkciju u OFK Beogradu. Nemamo razloga da sumnjamo u regularnost na osnovu rezultata koje smo dosad imali prilike da vidimo u prvenstvu“, rekao je za Informer direktor Superlige Vladimir Bulatović.

Generalni sekretar Zajednice superligaša Branislav Delić kaže da Zvezdan Terzić ima pravo da bude zaposlen u kom god klubu želi.

"Terzić je na sednici klubova Superlige doneo ovlašćenje predsednika Zvezde, a sa druge strane v.d. predsednika OFK Beograda je Drakče Dimitrijević. Sa pravne strane ne mogu da dovedem bilo šta u sumnju“, poručio je za Informer Branislav Delić.

POVEZANE VESTI

Subota 29.11.2014. 13:54
TERZIĆ ? ZLO SRPSKOG FUDBALA . BEGUNAC OD PRAVDE KOJI JE NA SLOBODI UZ PLAĆENU KAUCIJU . NIJE GA SUD PRESUDOM OSLOBODIO NITI MOŽE . NEĆE MU SUDITI DOK JE SNS BANDA NA VLASTI JER GA JE VUČIĆ I DOVEO U ZVEZDU . DANAŠNJI REZULTAT ? "ČISTA" POBEDA ZVEZDE ...
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
  • 2026 © - vesti online