Četvrtak 19. 3. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Ponedeljak 07.04.2014.
18:59
Beta A

Simović iznenađen, ali će prihvatiti mesto u IO FSS

Predsednik fudbalskog kluba Spartak Dragan Simović rekao je da je iznenađen imenovanjem u Izvršni odbor Fudbalskog saveza Srbije, ali će prihvatiti funkciju ako je imenovanje u skladu sa inicijativom za promene u Savezu.

 

"Potpuno me je iznenadila vest da sam imenovan za člana IO FSS, jer se niko nije sa mnom konsultovao da li želim da prihvatim to mesto i koja bi bila moja zaduženja i obaveze. Što bi naš narod rekao: Pravio se račun bez krčmara", naveo je Simović u saopštenju.

Odbor za hitna pitanja Fudbalskog savez Srbije je 4. aprila imenovao Simovića, Dragana Pantelića i Savu Miloševića u Izvršni odbor, a razrešio je funkcija Dragoljuba Vukadinovića i Branimira Babarogića. Simović je naveo da bi u Savez trebalo da dođu novi ljudi, s novim idejama, koji žele da urade nešto u domaćem fudbalu.

"Takvu rekonstrukciju podržavam i u takvim organima želim da radim. Ne zanima me da budem član IO FSS samo zbog funkcije i ne želim da bilo ko pomisli da ću prihvatiti to mesto samo da bih poslušno dizao ruku i išao na putovanja s reprezentacijom", rekao je on.

"Ali, ukoliko je ovo imenovanje u skladu sa inicijativom za promene i rekonstrukciju Saveza koje su na Skupštini u Staroj Pazovi 18. marta inicirali delegati Crvene Zvezde, OFK Beograda i Spartaka; i ako je to deo paketa promena koje treba da se dese, onda ću rado prihvatiti ovu ulogu", naveo je Simović.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
  • 2026 © - vesti online