Subota 28. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Utorak 03.09.2013.
11:52
mozzartsport.com A

Koentrao nije prešao u Mančester!

Da je Real Madrid doveo levog beka Granade, 27-godišnjeg Giljerma Sikeru, Portugalac bi otišao na Old Traford bez problema. Ovako su lisabonski Orlovi doveli Sikeru, zbog čega su Đavoli ostali kratkih rukava.

Ostao u Realu: Fabio Koentrao
 

Poslednji pokušaj Mančester junajteda da se dovede novi levi bek na Old Traford propao je bukvalno u poslednjim momentima prelaznog roka, iako se u prvom momentu verovalo da je Fabio Koentrao postao novi "Đavo".

Velika konfuzija stvorila se u medijima posle zvaničnog zatvaranja transfer pijace, jer su jedni pisali kako je Portugalac promenio sredinu, dok su drugi govorili kako ostaje u Madridu. Podsetimo, Karlo Anćeloti je želeo da Koentraa pošalje na jednogodišnju pozajmicu u Junajted, što je šampion Engleske i prihvatio, ali je posao pokvario levi bek Granade Giljerme Sikera, koji je umesto dolaska u Madrid izabrao Lisabon i dres Benfike!


Sikera je bio na pragu Kraljevskog kluba već neko vreme, međutim, odugovlačenje Florentina Pereza iskoristili su čelnici Benfike, koji su 27-godišnjeg brazilskog internacionalca doveli takođe na jednogodišnju pozajmicu.


To znači da je Dejvid Mojes ostao sa bukvalno jednim velikim pojačanjem ovog leta, s obzirom da je Maruan Felaini potpisao ugovor takođe poslednjeg dana prelaznog roka, a da je potpuno luda i neverovatna scena koja se dogodila u prostorijama Fudbalskog saveza Španije zaustavila transfer Andera Erere.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
  • 2026 © - vesti online