Petak 5. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
1
Utorak 30.07.2013.
23:58
mozzartsport.com A

BBB vređali Mamića, pa izbačeni sa Maksimira!

“Mamiću, cigane, odlazi iz svetinje”, odjekivalo je od samog početka meča, a posle je policija uz pomoć redara potisnula navijače ka izlazu...

Novi problemi: Navijači Dinama
 

Kazna UEFA od 25.000 evra i zaključana istočna tribina, na kojoj se okupljaju Bed blu bojsi, nije bila dovoljna kazna. Na meču Modrih i moldavskog Šerifa (1:0) u kvalifikacijama za Ligu šampiona ekstremni navijači su se stacionirali an severnoj tribini stadiona Maksimira i ponovo vređali izvršnog potpredsednika Zdravka Mamića.


“Mamiću, cigane, odlazi iz svetinje”, odjekivalo je od samog početka, a već do 15. minuta od zvaničnog spikera je stiglo dva upozorenja da prekinu sa vređanjima na rasističkoj osnovi zbog čega je inače i Dinamo kažnjen. Na svako uvredljivo skandiranje sa severne tribine odgovorano je zvižducima sa zapadane strane koja je naklonjena Mamiću.

U 60. minutu s razglasa je stiglo i poslednje upozorenje, a kada su navijači još jednom zapevali na račun Zdravka Mamića stigla je i naredba da se isprazni taj deo. Uz pomoć policije i redara BBB su izbačeni sa tribine.

Rat Mamića i BBB se nastavlja…

POVEZANE VESTI

Sreda 31.07.2013. 00:45
Niste vi ni za Balkan.
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
DNEVNI HOROSKOP
blizanci22. 5. - 21. 6.
Delujete optimistično i očekujete pozitivne odgovore. Međutim, trenutna situacija na poslovnoj sceni ne zavisi prvenstveno od vaše volje ili uticaja. Pravilno procenite redosled poteza i nemojte dozvoliti da vas neko preduhiti. Važno je da pažljivije birate reči koje izgovarate pred svojim partnerom koji je nervozan.
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
  • 2025 © - vesti online