0
Subota 30.03.2013.
17:03

Donji Srem bolji od Javora, OFK dobio Slobodu

Fudbaleri Donjeg Srema pobedili su danas u Pećincima ekipu Javora sa 3:0, u utakmici 20. kola Super lige Srbije i tako prekinuli uspešnu seriju gostiju.

OFK osvojio sva tri boda golom Vasiljevića u 87. minutu

Donji Srem je do pobede došao golovima Miloša Josimova u 44, Nemanje Lakić-Pešića u 64. i Radeta Krunića u 83. minutu.

Domaćin je pobedom skupio 20. bodova i za četiri pobegao Radničkom 1923, koji je u zoni ispadanja, dok je Javor ostao na 27.

OFK Beograd je na "Omladinskom stadionu" na Karaburmi savladao užičku Slobodu sa 1:0 golom Nikole Vasiljevića u 87. minutu i tako došao do prve pobede u prolećnom delu sezone.

BSK je u Borči dobio Rad sa 1:0 pogotkom Nenada Jovanovića u 31. minutu, a posao domaćinu olakšao je fudbaler tima sa Banjice Saša Jovanović koji je isključen u 54. minutu.

Spartak je na svom terenu u Subotici savladao Novi Pazar sa 2:0, a strelci su bili Đorđe Despotović u 23. i Vladimir Torbica iz penala u 73. minutu.

Radnički Niš pobedio je u gostima poslednjeplasirano Smederevo golom Binića u sudijskoj nadoknadi vremena.