0
Ponedeljak 26.11.2012.
23:29

Inter poražen u Parmi, Napoli ponovo drugi

Fudbaleri Parme pobedili su danas na svom terenu milanski Inter sa 1:0, dok je istim rezultatom Napoli trijumfovao na gostovanju Kaljariju, čime se ponovo popeo na drugu poziciju Serije A, posle mečeva 14. kola.

Doneo tri boda Napolitancima - Marek Hamšik

Fudbaleri Napolija pobedili su danas u gostima na Sardiniji ekipu Kaljarija sa 1:0, u utakmici 14. kola italijanske Serije A, a jedini gol na utakmici postigao je Marek Hamšik u 73. minutu.

Napoli je ovom pobedom izbio na drugo mesto prvenstvene tabele sa 30 bodova,
dva manje od Juventusa, koji je juče poražen u derbiju kola od Milana sa 1:0.

Treća je Fiorentina, koja ima isti broj bodova koliko i četvrtoplasirani Inter koji je večeras izgubio na gostovanju Parmi rezultatom 1:0.

Parma je nakon dve utakmice u kojima je remizirala došla do pobede, a jedini gol na utakmici postigao je Nikola Sansone u 75. minutu.

Parma je ovom pobedom izbila na sedmo mesto sa 20 bodova.