0
Subota 24.11.2012.
20:47

Mančester Junajted preko KPR na vrh tabele

Fudbaleri Mančester Junajteda pobedili su danas na svom "Old Trafordu" ekipu Kvins Park Rendžersa sa 3:1, čime su ponovo zauzeli prvu poziciju na tabeli engleske Premijer lige.

Nezaustavljiv - Ćićarito

Gosti koji su smenili trenera Marka Hjuza i postavili Harija Rednapa, čiji debi se tek očekuje, prvi su poveli na "Teatru snova" u 52. minutu preko Mekija.

Ipak, tim Aleksa Fergusona nije dugo čekao na preokret, i to sa tri brza gola. Prvo je Evans u 64. minutu izjednačio rezultat, da bi samo četiri minuta kasnije Flečer preokreno rezultat, dok je Ernandes Ćićarito u 71. potvrdio pitanje pobednika - 3:1.

Fudbaleri Vest Bromvič Albiona nastavili su neverovatnu seriju rezultata pobedom na gostovanju Sanderlendu 2:4.

Vodeće golove za Vest Bromvič postigli su u 30. minutu Zoltan Gera i Šejn Long minut pre kraja poluvremena. Sanderlend je uzvratio u nastavku meča, kada je Gardner u 73 minutu smanjio na 1:2, al je Lukaku sa penala povećao vođstvo. Stefan Sesenjon je ponovo vratio Sanderlend u igru, ali je poslednju reč imao je Markl Antoan Fortjun, koji je u 87. minutu postavio konačan rezultat.

Eveton je odigrao samo nerešeno protiv Noriča na svom "Gudison Parku" 1:1, Arsenal je podelio bodove u Birmingemu sa Aston Vilom 0:0, Vigan je pobedio Reding sa 3:2, dok je Stouk golom Adam u 26. minutu savladao Fulam 1:0.