0
Nedelja 04.11.2012.
20:39

Katanija razbila Lacio, a Fiorentina Kaljari

Fudbaleri Katanije pobedili su danas Lacio sa 4:0, Fiorentina je ubedljivo slavila protiv Kaljarija sa 4:1, Roma je istim rezultatom ispratila Palermo, dok je Atalanta trijumfovala u gostima protiv Sampdorije sa 1:2 u 11. kolu italijanske Serije A.

Katanija na odličnom šestom mestu Serije A

Katanija je slavila golovima Alehandra Gomesa u 9. i 29. minutu, dok su po jedan gol postigli Frančesko Lodi u 25. minutu iz penala i Pablo Sesar Barientos u 69.

Fiorentina je na svom terenu uspela da upiše treću pobedu u nizu, a golove za domaćina postigli su Gonzalo Rodriges u 14, Stevan Jovetić u 50, Luka Toni u 54. i Huan Kuardado u 89. minutu. Jedini gol za Kaljari dao je Federiko Kasarini u 42.

Sprski reprezentativac Nenad Tomović odigrao je ceo mel za tim iz Firence.

Atalanta je u gostima uspela nakon dva poraza i remija da upiše pobedu, a za to su zaslužni bili Đakomo Bonaventura u 2. minutu i Đuzepe De Luka u 76.

Gol za Sampdoriju postigao je Enco Mareska u 53. minutu.

Roma je ubedljivo slavila protiv Palerma sa 4:1, iako je poslednjih desetak minuta igrala sa igračem manje, dok je Sijena na svom terenu slavila protiv Đenove sa 1:0, a pobedonosni gol postigao je Masimo Paci u 55. minutu.

Bolonja je kod kuće remizirala sa Udinezeom 1:1, a isti rezultat bio je u Napulju između Napolija i Torina. Srpski reprzentativac Alen Stevanović presedeo je ceo meč na klupi Torina.

Ranije danas Peskara je na svom terenu pobedila Parmu sa 2:0, dok je u subotnjim utakmicama Inter slavio protiv Juventusa u Torinu 1:3, a Milan je ubedljivo pobedio Kjevo sa 5:1.