1
Nedelja 21.10.2012.
10:33

Janković: Sedam golova za samopouzdanje

Trener Crvene zvezde Aleksandar Janković rekao je posle pobede od 7:2 u meču sa BSK Borčom, u 9. kolu Super lige, da je sedam postignutih golova njegovim fudbalerima bilo potrebno za samopouzdanje.

Sedam postignutih golova nas neće uspavati - Aleksandar Janković

"Zadovoljan sam kako smo igrali. U današnje vreme nikom nije lako dati sedam golova. To nam je bilo preko potrebno za samopuzdanje. Dva primljena gola nas navode na razmišljanje, a sedam postignutih nas neće uspavati", rekao je Janković posle ubedljive pobede od 7:2.

On je kazao da je njegova ekipa zasluženo pobedila i čestitao je svojim igračima na reakciji posle poraza od Spartaka (3:0), u prošlom kolu.

"Mnogo smo radili u poslednjem periodu, posle poraza od Spartaka i bili smo nagrađeni ranim golovima koji su nas rasteretili u daljem toku utakmice. Trudili smo se da svih 90 minuta držimo ritam i to smo uspeli", rekao je Janković.

Trener BSK Borče Goran Milojević ocenio je da je meč odlučen već na početku.

"Lako i brzo smo primili goplove, vech u drugom i petom minutu, a posle smo u drugom poluvremenu odigrali koliko-toliko korektno. Sada nas očekuje utakmica protiv Smdereva koja je za nas 'biti ili ne biti'", rekao je Milojević.