Utorak 31. 3. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Ponedeljak 14.05.2012.
23:33
Vestionline A

Džoi Barton optužen za nasilje

Fudbaler KPR Džoi Barton mogao bi da bude suspendovan devet mečeva ili čak šest meseci zbog udaranja nekoliko igrača Mančester Sitija, a pored toga podignuta je i optužnica zbog nasilničkog ponašanja.

Trenutak ludila 'nevaljalog momka' Džoja Bartona

Fudbalski savez Engleske podigao je optužnicu protiv Kapitena Kvins park rendžersa, Džoija Bartona zbog nasilničkog ponašanja na utakmici protiv Mančester Sitija (3:2) u nedelju.

Ovaj vezni fudbaler dobio je crveni karton zato što je laktom udario Karlosa Tevesa, a posle toga je šutnuo Serhija Aguera, a onda i pokušao glavom da udari Vensana Kompanija, nakon čega su ga saigrači izveli van terena.

"Barton je već dobio crveni karton, tako da su se oba incidenta desila van sudijske jurisdikcije", navodi se u sopštanju Fudbalskog saveza Engleske.

Britanski mediji špekulišu da Bartonu preti žestoka kazna od bar devet utakmica van terena, možda čak i šestomesečna zabrana igranja.

"Mogu samo da se izvinim navijačima i saigračima. I dalje mislim da nisam zaslužio crveni katon. Probao sam da jednog njihovog igrača 'povučem' sa mnom. Glavu nisam izgubio. Kad mi je pokazan crveni karton, jedan moj saigrač mi je rekao da probam da izbacim i jednog igrača Sitija. Nije to bio baš najponosniji trenutak moje karijere, ali ko ga j***, važno je da smo ostali u Premijer ligi", izjavio je Džoi Barton.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
  • 2026 © - vesti online