Subota 17. 1. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
2
Sreda 16.11.2011.
11:55
Vestionline A

Mirko Vučinić razočaran

Kapiten Crne Gore Mirko Vučinić rekao je da žali za pobedom u revanšu baraža protiv Češke u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2012. godine.

Crnogorci su u prvom meču, odigranim u Pragu, poraženi sa 2:0, a iako su najavljivali veliki otpor i ubedljiv trijumf i u Podgorici su izgubili, ovoga puta sa 1:0.

"Žalimo za pobedom, a za svoju partiju mogu da kažem, da sam majstor, postigao bih gol, a meni to nije uspelo. Počeli smo utakmicu malo u grču jer smo bili svesni da ako primimo gol, morali bismo da postignemo četiri da bismi prošli dalje", rekao je Vučinić i dodao da smatra da je reprezentacija Crne Gore uspela da postigne gol u 80. minutu da bi imala šanse.

"Pokazali smo, međutim, tokom kvalifikacija da možemo da igramo sa velikim ekipama", zaključio je Vučinić.

I ostali crnogorski reprezentativci bili su utučeni posle poraza u revanšu sa Češkom.

"Izgubili smo šanse u prvoj utakmici. Tamo nismo odigrali onako kako treba. Ovo je najtužniji dan u mom životu, propustili smo zaista veliku šansu. Lično, ja i još nekoliko saigrača smo propustili šansu da odemo na veliko takmičenje, teško da ću biti u prilici da sa klubom ostvarim neki veliki rezultat", rekao je Nikola Drinčić.

Nekadašnji napadač Budućnosti, Fatos Bećiraj, bio je u sličnom raspoloženju.

"Razočarani smo svi, imali smo tri prilike. Bilo je teško, Česi su bili dobro organizovani, nije bilo previše prostora za igru, a u nastavku smo igrali na sve ili ništa", rekao je Bećiraj.  

Sreda 16.11.2011. 12:17
you're just small town in serbia
Sreda 16.11.2011. 12:21
Иако друга држава, играте исти фудбал као Србија. Проблем је у менталитету. Више среће другом приликом, и ово је успех.
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
  • 2026 © - vesti online