Četvrtak 18. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
1
Sreda 05.12.2012.
08:00
Vestionline A

Lokitron - umesto ključevima otvorite ulazna vrata "ajfonom"

Uz pomoć ovog sistema više nećete morati da brinete o ključevima, ali ćete morati da vodite računa o bateriji na "ajfonu". Lokitron aplikacija omogućava da uđete u svoju kuću savim jednostavno i bez ključeva.

Uz pomoć aplikacije i sistema ugrađenog na branu upravljate svojim vratima
 

Lokitron sistem se sastoji od uređaja i aplikacije za vaš smartfon, a omogućava vam da daljinski otključavate i zaključavate vrata.  Ovaj zaista genijalan koncept koji su razradili dizajneri u Lokitronu nudi korisnicima mir jer više neće morati da brinu o ključevima. Na primer, dolazi vam rodbina ili prijatelji, a nikoga nema kod kuće da ih dočeka i otvori im vrata. Uz pomoć Lokitrona jednostavno ćete daljinski svojim gostima moći da otvorite ulazna vrata.


Uređaj se instalira lako za nekoliko minuta na bravu vaših ulaznih vrata. Gde god da se nalazite, uvek ćete moći da ih zaključate ili otključate uz pomoć aplikacije na telefonu.

Sistem takođe svaki put kada se vrata otključaju ili zaključaju šalje obaveštenje o tome. Čak i da odete iz svog stana ili kuće i zaboravite da zaključate za sobom, Lokitron će se pobrinuti za bezbednost vašeg doma.

Štaviše, ako imate model "ajfon 4S" ili "ajfon 5", nećete morati ni da ga vadite iz svog džepa ili torbice. Lokitron će detektovati vaš dolazak kući koristeći ugrađenu blutut 4.0 vezu, a ukoliko vam neko kuca na vrata, o tome će vam Lokitron takođe poslati obaveštenje.

Lokitron sistem je za sada još u eksperimentalnoj fazi, ali se očekuje da će u skoroj budućnosti biti i komercijalno dostupan. Naime, dostupan je samo u pre-narudžbi po ceni od 149 dolara.

POVEZANE VESTI

Sreda 05.12.2012. 12:00
Pa kad krenu hakeri da obijaju kuce :))
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
  • 2025 © - vesti online