Petak 13. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
4
Četvrtak 16.06.2011.
05:33
Blic A

Nele Karajlić dva meseca na kućnom lečenju

Nele Karajlić će se zbog zdravstvenih problema naredna dva meseca odmarati u svojoj kući na Kosmaju, a “No smoking orkestra” nastavlja svetsku turneju, ali sa promenjenim repertoarom - izvodiće instrumentalnu, mahom filmsku muziku.

Vođi "Zabranjenog pušenja" zabranjeno je - pušenje: Dr Nele Karajlić
 

Pošto je zbog problema sa srcem neko vreme proveo u Urgentnom centru, čuveni roker je pušten kući uz ozbiljno upozorenje lekara da se “ne igra sa zdravljem”. 


- Vođi “Zabranjenog pušenja” zabranjeno je pušenje. Nele je umeo da popuši i po tri paklice dnevno, puno je radio, neuredno jeo, malo spavao... - rekao je izvor beogradskog “Blica“.


Nele se potpuno izolovao, a telefonom se čuje samo sa nekoliko najbližih prijatelja. Nervira ga interesovanje javnosti za njegove zdravstvene probleme.


- Izbegava sve što ga nervira, i televiziju i novine, a telefon retko pali i malo kome se javlja na pozive i poruke - priča sagovornik “Blica“ i ističe da je Karajliću sada jedino potreban mir.

Zbog toga će dr Nele Karajlić naredna dva meseca boraviti na Kosmaju i uživati u poriodičnom miru kraj svoje supruge Sanje, ćerke Jane i sina Srđana. Za to vreme Emir i ostatak benda održaće koncert 23. juna u Sankt Peterburgu, 25. u Parizu na džez festivalu, a zatim slede nastupi po Češkoj, Italiji, Belgiji...

POVEZANE VESTI

KULTURA O Tesli u stihu
Četvrtak 16.06.2011. 09:49
Желим ти брз опоравак и дуг живот и да још дуго, дуго увесељаваш овај наш напаћени народ.
Četvrtak 16.06.2011. 13:01
Brzo ozdravi i budi pozitivan,navikli smo da te vidimo samo takvog.
Četvrtak 16.06.2011. 20:18
Nele Srbine , brzo ozdravljenje i pozdrav od Bajge.
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
  • 2026 © - vesti online