Utorak 13. 1. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
1
Petak 20.09.2013.
16:22
Mondo A

Zakopao "bentli" da ga vozi kad umre

Svog voljenog "bentlija" zakopao je kao egipatskog faraona! Ovo je bio jedini način da brazilski biznismen Kaunt Skarpa (62) "zasigura sebi mogućnost da ga vozi i na onom svetu".

Toliko ga voli da neće moći bez njega na onom svetu
 

"Bentli" mu inače vredi oko 370.000 evra.

"Odlučio sam da uradim isto ono što su radili faraoni - ove nedelje ću da zakopam svog 'bentlija' u dvorištu kuće! Sahraniću svoje blago u palati!", napisao je on na društvenim mrežama uz sliku kao dokaz, a na kojoj se vide "pokojnik" i raka.

Na ideju je došao gledajući dokumentarni film o faraonima, koji su takođe odnosili blago u svoje grobnice kako bi u njima uživali u zagrobnom životu. Inače, Kaunt živi u najluksuznijem delu Sao Paula.

"Do kraja nedelje, 'bentli' ide u ovu rupu!", napisao je.

U televizijskom intervjuu negirao je tvrdnje da sve ovo radi da bi izbegao plaćanje poreza na luksuz.

"Ne, već sam nadležnim vlastima pokazao sve potrebne papire, dokumenta... Platio sam sve moguće poreze", odgovorio je.

Na mnoge komentare da bi mogao da proda automobil i pokloni novac u dobrotvorne svrhe, on odgovara da to ne želi. A na dodatno pitanje da li želi da usvoji porodicu iz Brazilije, odgovorio je odrečno:

"Ja sam samac i ne želim porodicu".

POVEZANE VESTI

Utorak 24.09.2013. 07:10
Zar ne želi da lebdi na oblaku?
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
vaga24. 9. - 23. 10.
Imate dobro idejno rešenje, ali neko pokušava da ogranici vasu ulogu i uticaj na dalji tok poslovnog dogovora. Nemojte dozvoliti, da se nesporazum negativno odražava na vasu koncentraciju ili da vas neko "ulovi" u svoju zamku. Važno je da se nalazite u pozitivnom okruženju. Pažljivije birajte društvo za grad.
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
  • 2026 © - vesti online