Četvrtak 12. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
8
Ponedeljak 15.07.2013.
13:33
Dnevni avaz A

Bosanac trenirao Čaka Norisa

"Od svih poznatih osoba iz sveta džet seta koje sam trenirao u Sjedinjenim Američkim Državama, najveća čast mi je bila da radim sa glumcem Čakom Norisom i košarkaškim stručnjakom Rudijem Tomjanovićem", kaže Samir Bečić, Bosanac rođen u Ključu koji je četiri puta proglašavan najboljim fitnes trenerom na svetu.

Samir Bečić
 

"Noris i Tomjanović se nisu međusobno poznavali. Jednom prilikom sam ih na jednoj večeri upoznao. Rudi mi je, kada sam otišao do njega da mu kažem za večeru s Norisom, kazao da sam jači od glumca. Nasmejao sam se i rekao mu da Norisa mnogo poštujem, ali da ne želim raspravljati o tome", našalio se Bečić, koji 10 godina živi i radi u Hjustonu.

Osim Norisa, Bečić je trebalo da trenira i glumca Čarlija Šina. Međutim, Samirov menadžerski tim napravio je veliku grešku i tražio ogromne ustupke, s kojima Bečić nije bio upoznat.

"Žao mi je zbog toga, jer verujem da bi Šin uz mene napravio i bolju glumačku karijeru", dodao je Bečić.

On je u Ameriku došao 2003. godine iz Nemačke i vrlo brzo postigao vrhunske rezultate. "U Americi sam počeo da treniram tri puta više nego u Evropi. Znao sam da ostanem na treningu i po 15 sati. Amerika mi je omogućila da svoj hobi pretvorim u profesiju", kaže Bečić, koji je tvorac "Re-sync metoda".

Ponedeljak 15.07.2013. 15:09
I to sve pored Bosanskih piramida.
Ponedeljak 15.07.2013. 17:54
Bosanac, bošnjak, musliman, balija, poturica, pitanje je sad šta je pravilno.
Ponedeljak 15.07.2013. 18:09
hahahahah,ko vam je kriv vi ni kokosi nemozete cuvati a kamolimnekoga da trenirate retarduínjosi
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
blizanci22. 5. - 21. 6.
Delujete optimistično i očekujete pozitivne odgovore. Međutim, trenutna situacija na poslovnoj sceni ne zavisi prvenstveno od vaše volje ili uticaja. Pravilno procenite redosled poteza i nemojte dozvoliti da vas neko preduhiti. Važno je da pažljivije birate reči koje izgovarate pred svojim partnerom koji je nervozan.
DNEVNI HOROSKOP
blizanci22. 5. - 21. 6.
Delujete optimistično i očekujete pozitivne odgovore. Međutim, trenutna situacija na poslovnoj sceni ne zavisi prvenstveno od vaše volje ili uticaja. Pravilno procenite redosled poteza i nemojte dozvoliti da vas neko preduhiti. Važno je da pažljivije birate reči koje izgovarate pred svojim partnerom koji je nervozan.
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
  • 2026 © - vesti online