Nedelja 16. 2. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Sreda 11.10.2017.
12:22
Vestionline A

Na HRT film o čoveku koga se treba bojati. Pogodite ko je to?

HRT večeras na svom programu pušta dokumentarni film o "čoveku koji ne dopušta da iko stane na put ruskim interesima". Naravno, radi se o Vladimiru Putinu.

youtube.com/Péter Schillinger
 

Hrvatska radio-televizija je na svom zvaničnom Tviter nalogu objavila sažetak dokumentarnog filma o ruskom lideru, a u kome se navodi da je Putin za samo dva meseca od potpuno nepoznatog čoveka postao najpopularniji političar u zemlji.

"Ljubi bi trebalo da se boje", kaže zatim jedna od članica pank benda "Pusi rajot" koja je bila pritvorena zbog izvođenja pesme protiv Putina u jednoj crkvi. 

Zatim sledi snimak sa jedne od američkih televizija koja je u to vreme izveštavala o smrti ruskog špijuna Aleksandra Litvinjenka, a u kom se navodi: "Litvinjenko je na samrti dao izjavu. Jasno je šta misli ko ga je ubio". 

Takođe, u filmu se navodi i da je Putin čovek tipa "ako nisi sa mnom, onda si protiv mene", ali i da je on prvi od svih svetskih lidera koji je pozvao Buša nakon 11. septembra i ponudio mu pomoć. 

Podsetimo, veliku svetsku pažnju izazvao je još jedan film o Putinu, odnosno serija od četiri velika intervjua s njim koje je uradio poznati američki reditelj Oliver Stoun.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
blizanci22. 5. - 21. 6.
Delujete optimistično i očekujete pozitivne odgovore. Međutim, trenutna situacija na poslovnoj sceni ne zavisi prvenstveno od vaše volje ili uticaja. Pravilno procenite redosled poteza i nemojte dozvoliti da vas neko preduhiti. Važno je da pažljivije birate reči koje izgovarate pred svojim partnerom koji je nervozan.
  • 2025 © - vesti online