Četvrtak 25. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
2
Petak 03.02.2017.
17:21
Vestionline A

"Francuska je ponovo na ivici, opameti se Ameriko"

Predsednik SAD Donald Trump naveo je posle napada kod Luvra u Parizu uz povike “Alahu akbar” da Amerika mora da se opameti.

Reuters
Reagovao na teroristički napad u Luvru: Donald Tramp

Novi šef Bele kuće je kazao da je napadač "radikalni islamistički terorista," koristeći termin koji je i ranije koristio za takve napadače, prenosi AFP.

- Novi radikalni islamički terorista je upravo izveo napad u muzeju Luvr u Parizu. Turisti su bili zaključani. Francuska je ponovo na ivici. OPAMETI SE, AMERIKO - napisao je Tramp na društvenoj mreži.

Muškarac naoružan mačetom napao je i lakše ranio vojnika u centru Pariza u blizini muzeja Luvr, uzvikujući "Alahu akbar". Teško je povređen nakon što je drugi vojnik pucao u njega, a francuske vlasti su pokrenule istragu o napadu koji su okarakterisale kao teroristički.

POVEZANE VESTI

Utorak 07.02.2017. 13:55
А u Ameriku umesto mačetom pištoljima i puškama se ub-ijaju svaki dan.. Sta će tu Amerika da se opameti ?
Utorak 07.02.2017. 13:55
U Francuskoj mačeta može da se kupi kao poljoprivredna alatka, dok u Americi, u mnogim saveznim državama vatreno oružje može da se kupi gotovo na svakom ćošku, bez bilo kakvih ograničenja, licenci ili dozvola. Ko tu treba da se opameti?
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
  • 2025 © - vesti online