Nedelja 7. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Subota 05.06.2010.
05:33
thesun.co.uk A

Ubio ženu i držao je tri godine u frizu

Piter Valner ubio je svoju suprugu Melani pre tri godine i “uspešno je čuvao“ u frizu dok nije pokušao da baci njeno telo u đubre - njegovo zlodelo tada je otkriveno, pa ga je sud u Londonu proglasio krivim i osudio ga na doživotnu robiju, uz minimum 20 godina iza rešetaka.

Hladnokrvni ubica: Piter Valner
 

Valner, poreklom iz Nemačke, bio je šef ekskluzivnog restorana u hotelu sa pet zvezdica “Lejsborou“ u Londonu, a pred porotom je poricao ubistvo. Piter je ostavio telo supruge u kanti za đubre tri godine posle ubistva, ali kad je đubretar odbio da podigne kantu jer je preteška i otvorio je da bi video šta je u njoj - istina je počela da izbija na videlo.

Žrtva: Melani Valner

Roditelji nesrećne Melani su u vreme njenog ubistva ćiveli u Južnoj Africi, a Valner ih je obavestio kako je njihova ćerka umrla zbog izliva krvi u mozak i kako je spalio njene ostatke, pokazavši im, pošto su oni došli u Veliku Britaniju - lažni pepeo.

"Srce mi je slomljeno u milion komada. Čovek koji je tražio moj blagoslov da bi oženio moju ćerku, ubio ju je zverski. Proganja me misao da sam, dok sam boravio u njihovoj kući po saznanju da je navodno preminula, njeno telo sve vreme bilo u frizu", rekao je tužni otac Petrus.

Britanski mediji su otkrili i da je Piter Valner imao četiri ljubavnice u trenutku zločina, uključujući i jednu ženu policajca. Valner je suprugu ubio udarcima tiganjem u glavu, a tragove krvi je uklonio izbeljivačem. Kada je, tri godine posle ubistva, želeo da se otarasi leša kako bi se preselio na Maltu sa jednom od ljubavnica, njegov gnusan zločin je otkriven.

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
vaga24. 9. - 23. 10.
Imate dobro idejno rešenje, ali neko pokušava da ogranici vasu ulogu i uticaj na dalji tok poslovnog dogovora. Nemojte dozvoliti, da se nesporazum negativno odražava na vasu koncentraciju ili da vas neko "ulovi" u svoju zamku. Važno je da se nalazite u pozitivnom okruženju. Pažljivije birajte društvo za grad.
  • 2025 © - vesti online