Ponedeljak 16. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
6
Petak 14.08.2015.
10:54
index.hr A

Lavrov kolegi iz Saudijske Arabije: Je*eni debili!

Sergej Lavrov, ruski ministar spoljnih poslova ovih dana izaziva mnoštvo komentara na društvenim mrežama nakon objave video zapisa na kom se čuje kako tiho psuje na reči svog saudijskog kolege.

Reuters
Izletela mu psovka: Sergej Lavrov

Lavrov se sa Adel al Jubierom sastao u utorak kako bi razgovarao o rešenjima za sirijski građanski rat, a psovka je izletela zbog nesuglasica oko uloge sirijskog predsednika Asada u koaliciji protiv Islamske države.

Dok Rusija traži da se Asad pridruži borbi protiv Islamske države, Saudijci insistiraju na njegovom svrgavanju s vlasti.

Slušajući reči najvišeg saudijskog diplomate na pres konferenciji nakon razgovora, Lavrov je zaklimao glavom, popravio naočare i u bradu promrmljao "j..ni debili", navodi UPI.

Psovku je prvi uočio Rojters. Video je veoma brzo šerovan na društvenim mrežama...

POVEZANE VESTI

Petak 14.08.2015. 10:56
Dobar je pravi Kralj!!
Petak 14.08.2015. 11:09
Ništa Lavrov ružno nije rekao . On je čovek kao i svi mi i reagovao je u trenuku kako je osećao .
Petak 14.08.2015. 17:30
Шта ти је искрена словенска душа !!! Не може да ствари не назове правим именом....
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
  • 2026 © - vesti online