Četvrtak 9. 4. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Sreda 21.06.2017.
09:33
Vestionline, Tanjug A

Srbija moćna i snažna: "Stižu Migovi, imamo tenkove, Miloše i Lazare..."

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da Srbija želi mir i stabilnost, da ne želimo nikoga da napadnemo ali da kako bi imali taj mir moramo da imamo čvrstu i snažnu vojsku.

M. Karović
Srbija ne planira nikoga da napadne, ali ima snažnu i moćnu vojsku

Vučić je gostujući na RTS rekao da moramo da budemo spremni ukoliko budemo napadnutiali i poručio da mi mogli da "nešto preskočimo" i procenio da bi Srba bilo 16 miliona da nisu izginuli u svim ratovima od 1912. godine, gde smo uglavnom bili žrtve i uglavnom napadani.

- Da bi imali mir moramo da imamo čvrstu vojsku - rekao je Vučić i naveo da zna kada migovi dolaze ali i podvukao da kada imate takvu vojnu avijaciju, protiov vazdušnu odbranu, tenkove, Miloše, Lazare...najbolje opremeljeni vojnici, sposobni da izdrže svaki udar...Onda ste moćni i snažni".

Kako je rekao, treba nam jaka, snažna vojska, ne da bi nekoga napadali, nego da i najsnažniji znaju "na koga bi udarili...".  

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
vaga24. 9. - 23. 10.
Imate dobro idejno rešenje, ali neko pokušava da ogranici vasu ulogu i uticaj na dalji tok poslovnog dogovora. Nemojte dozvoliti, da se nesporazum negativno odražava na vasu koncentraciju ili da vas neko "ulovi" u svoju zamku. Važno je da se nalazite u pozitivnom okruženju. Pažljivije birajte društvo za grad.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
  • 2026 © - vesti online