Subota 6. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
1
Utorak 06.06.2017.
20:59
Vestionline A

Brnabić: Palmina izjava o budućem premijeru neodgovorna i diskriminišuća

Ministarka državne uprave i lokalne samouprave Ana Brnabić kritikovala je izjavu predsednika Jedinstvene Srbije (JS) Dragana Markovića Palme da novi premijer mora da bude "domaćin i da ima decu", i ocenila da je ona "neodgovorna, neodmerena i diskriminišuća".

youtube.com/N1
Ana Brnabić kritikovala izjave lidera Jednistvene Srbije

Gostujući na Radio-televiziji Vojvodine (RTV) ministarka je kazala da ta izjava lidera JS "sublimira" većinu stvari protiv kojih se ona bori kao član Vlade Srbije.

- Mislim da je ta izjava neodmerena, neodgovorna, bez ikakve sumnje diskriminatorska i da ne diskriminiše mene ili LGBT populaciju već sve građane Srbije koji svojom voljom ili iz drugih razloga nemaju ili ne mogu da imaju decu - kazala je Ana Brnabić.

POVEZANE VESTI

Utorak 06.06.2017. 21:22
Ne razumeš ti to.Nema tu nikakve diskriminacije.Čovek samo vidi kompletnog čoveka i želi ga na vlasti.
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
DNEVNI HOROSKOP
vaga24. 9. - 23. 10.
Imate dobro idejno rešenje, ali neko pokušava da ogranici vasu ulogu i uticaj na dalji tok poslovnog dogovora. Nemojte dozvoliti, da se nesporazum negativno odražava na vasu koncentraciju ili da vas neko "ulovi" u svoju zamku. Važno je da se nalazite u pozitivnom okruženju. Pažljivije birajte društvo za grad.
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
  • 2025 © - vesti online