Petak 26. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
2
Subota 23.07.2016.
11:10
Vestionline A

I Vučić se "čekirao": Saučešće Merkelovoj!

Mandatar za sastav Vlade Srbije Aleksandar Vučić uputio je u subotu telegram saučešća nemačkoj kancelarki Angeli Merkel povodom tnapada na posetioce tržnog centra u Minhenu, od kojih je devet ubijeno.

Tanjug
Vučić izrazio saučešće Merkelovoj

- Užasnula nas je vest o napadu u Minhenu, koji ne samo da je odneo nevine živote, nego nas je i ponovo upozorio da mržnja i nasilje mogu da se pojave svuda i uvek - piše u telegramu.

Vučić je istakao da će Srbija u zaštiti porodičnih, kulturnih i civilizacijskih vrednosti koje delimo uvek biti na istoj strani sa Nemačkom i nemačkim narodom i ako, kao mala zemlja, može u tome da pomogne, Srbija je spremna da pruži podršku i pomoć.

- U ime Vlade Srbije i svoje ime, porodicama i prijateljima poginulih, kao i Vama i Vašoj Vladi, upućujem izraze najdubljeg saučešća, a povređenima želje za brz oporavak - navodi se u telegramu saučešća.

POVEZANE VESTI

Subota 23.07.2016. 11:20
Немачка је напала Србију у Први и у Други светски рат.У Другом светском рату Немци су стрељали 100 Срба за једног погинулог немца.Немци су стрељали невине ђаке у Крагујевац.Немци су стрељали на Бубњу невине људе и децу.Немци су 1999.год.дозволили бомбардовање Србије.Немци признали Косово као Републику а боре се да се укине Република Српска.Фашиистичка Немачка је непријатељ Србије и Православља број 1 .
Subota 23.07.2016. 21:05
a jel ona njemu izjavila saučešće zbog troje "srpskih građana sa teritorije kosova"? i koliko dana će biti žalost u srbiji?
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
  • 2025 © - vesti online