Utorak 10. 3. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Sreda 17.02.2010.
13:28
Tanjug A

Samo Haljimi osudio teroristički napad na policajca

Ranjavanje policajca Bljerima Mustafe, pod čiji službeni automobil je pre tri dana u Bujanovcu podmetnuta eksplozivna naprava, do danas je osudio samo narodni poslanik Riza Haljimi, lider Partije za demokratsko delovanje (PDD).

Tim povodom se ni na koji način do sada nisu oglasili lideri četiri albanske partije koje su u lokalnoj vlasti u tri opštine juga centralne Srbije - Bujanovcu, Preševu i Medveđi.

Osudio napad na policajca Bljerima Mustafu: Riza Haljimi

"Nismo se oglašavali povodom tog čina“, kratko je rečeno Tanjugu u kabinetu Šaipa Kamberija, predsednika opštine Bujanovac.

U Preševu je juče održana sednica lokalnog parlamenta, ali je i tamo izostala osuda ovog terorističkog napada, potvrdio je predsednik opštine Ragmi Mustafa.

"Mi smo se juče na sednici Skupštine opštine bavili izveštajima o radu i planovima rada javnih preduzeća i ustanova“, rekao je Mustafa Tanjugu.

Od posledica podmetnute eksplozivne naprave u nedelju oko 21 sat teško je povređen Bljerim Mustafa (39), pripadnik multietničke policije, a njegova supuga i dve slučajne maloletne prolaznice zadobile su lakše telesne povrede.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
DNEVNI HOROSKOP
blizanci22. 5. - 21. 6.
Delujete optimistično i očekujete pozitivne odgovore. Međutim, trenutna situacija na poslovnoj sceni ne zavisi prvenstveno od vaše volje ili uticaja. Pravilno procenite redosled poteza i nemojte dozvoliti da vas neko preduhiti. Važno je da pažljivije birate reči koje izgovarate pred svojim partnerom koji je nervozan.
  • 2026 © - vesti online