Petak 13. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
7
Petak 03.02.2012.
15:05
FoNet A

Izvinite na gužvi, iznenadio nas sneg u februaru!

Ministar za infrastrukturu i energetiku u Vladi Srbije Milutin Mrkonjić danas se izvinio građanima što su putevi neočišćeni i što je "sneg iznenadio putare u februaru".

 Otkud sneg u februaru?

"Putevi će biti očišćeni u naredna dva sata", rekao je Mrkonjić novinarima, oko podne, u Kontroli leta na beogradskom aerodromu, čiji prilazni putevi su takođe bili neočišćeni, kao i autoput do Beograda.

"Ja ne volim ni da se izvinjavam. Međutim, moram. Sad bi Ivica Dačić bio ponosan. Putari mi danas objašnjavaju da je to gadno kad u februaru padne sneg. Izvinite, molim vas, do sada sam 'ratovao' sa njima", istakao je on.

Mrkonjić je dodao da su mu putari preneli da zbog niskih temperatura so ne deluje, ali da veruje da će se tokom dana raščistiti svi važni putni pravci.

POVEZANE VESTI

Petak 03.02.2012. 15:56
Нема шта! То да снег падне у фебруару, за Мркоњића и Ђиласа је природни феномен. Једва чекам тај Ђурђевдан!
Petak 03.02.2012. 20:38
Мрка, Мрка, ђаволчићу један! Ти се као мало подсмеваш путарима и омаловажаваш их што на оваквој олуји и јаду нису у стању да обезбеде сув пут!? Па мало се и увлачиш народу (затупастом и блазираном делу народа - ''јао, пукао ми нокат, а Фифица није какила'') по принципу - ''видите с ким ја радим?'' - понео си се као лош човек и јако си ме разочарао. Надам се да је музика била прегласна, а печење преслано, јер ако си ово ти наопако. Трк Мрка на мостове и велелепне започете пројекте, па просипај сарказам!
Petak 03.02.2012. 19:49
Ovakvi komentari su stvarno preterali svaku meru.SRMAOTA.
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
  • 2026 © - vesti online