Sreda 21. 1. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
1
Utorak 05.01.2010.
20:06
Tanjug A

Preminula žena zaražena novim gripom

U Opštoj bolnici u Subotici, na odeljenju intezivne nege, danas je od posledica zaraženosti virusom novog gripa preminula pacijentkinja F.E. (66), saopšteno je iz bolnice.

Kako je navedeno, kod nje je laboratorijski potvrđena inficiranost virusom A (H1N1).


Na bolničkom lečenju od novog gripa trenutno se nalazi još pet pacijenata, a pacijentkinje S.G. (44) i B.N. (47) nalaze se na odeljenju intenzivne nege u teškom opštem stanju i priključene na mehaničke ventilacije.

Još jedna žrtva novog gripa

Pacijentkinja E.C. (53), nalazi se na odeljenju pulomologije i njeno zdravstveno stanje je stabilno.
 

Na odeljenju pedijatrije nalazi se dvoje dece od sedam i devet godina i njihovo stanje je stabilno, kaže se u saopštenju Opšte bolnice u Subotici.

POVEZANE VESTI

Sreda 06.01.2010. 14:16
Nazalost ljudi su postali inicijali,brojevi u statistici! Ime i prezime zrtava novog gripa se kriju,kao da su zrtve nastranog zlostavljanja,a ne zrtve gripa! Ako kazete ime i prezime,to sadrzi i zivot neke osobe,opisuje je! Ako kazete inicijale,ili "Jedna osoba je preminula" to je vec simbolika brojki!Ponizavanje preminulih!Ponistavanje zivota!Nacin da slusaoci i citaoci ne dozive kao ljude,vec kao beznacajne brojke!Zaista zalosno! Bolje i ne objavljivati nista nego ovako ! Ovako je manje nego nista!Savremeni Nihilizam!
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
DNEVNI HOROSKOP
blizanci22. 5. - 21. 6.
Delujete optimistično i očekujete pozitivne odgovore. Međutim, trenutna situacija na poslovnoj sceni ne zavisi prvenstveno od vaše volje ili uticaja. Pravilno procenite redosled poteza i nemojte dozvoliti da vas neko preduhiti. Važno je da pažljivije birate reči koje izgovarate pred svojim partnerom koji je nervozan.
  • 2026 © - vesti online